Personalizace

Personalizační nástroje nyní implementujeme na webové stránky zdarma. Nepromarněte tuto nabídku a kontaktujte nás ještě dnes.
Víte, jací uživatelé navštěvují vaše webové stránky? Z jakých zdrojů určitý návštěvník přišel, jaké je jeho jméno, pohlaví, odkud pochází, v jaké fázi nákupního procesu se právě nachází, nebo jaké jsou jeho platební schopnosti?

Dle chování uživatelů na vašich webových stránkách dokážeme odvodit, v jaké fázi nákupního cyklu se konkrétní uživatel přávě nachází, jaké jsou jeho preference, o jaké produkty a v jaké cenové kategorii má zájem, ale i na jaké podněty nejčastěji reaguje. Na základě naměřených hodnot následně sestavujeme sdělení šité na míru a předkládáme ho uživateli ve správný čas kanálem, který preferuje.

Oslovte uživatele na konci nákupního cyklu nabídkou, kterou nemohou odmítnout. Uzpůsobte jim webovou prezentaci po nákupu tak, aby snadno našli doplňky k zakoupeným produktům a službám. Usnadněte uživatelům průchod webovou prezentací, veďte je, věnujte se jim. oslovujte je jejich vlastním jménem.

Dokážeme upravit webovou prezentaci tak, aby si pamatovala chování každého uživatele a zobrazovala mu například naposledy prohlížené produkty nebo navštívené kategorie. Nadstandardní péči věnujeme uživatelům, kteří u vás pravidelně nakupují a nejen pro ně implementujeme online chaty, které jsou k dispozici 24 hodin denně.

Neposílejte mužům newslettery s žehličkou, když včera hledali novou televizi, připravujte nabídky na míru, kontaktujte nás ještě dnes!

Internetový marketing Více informací
Správa a tvorba webu Více informací
Analytika a optimalizace Více informací